2014-2015 оқу жылындағы дарынды түлектерінің жетістіктері

Ғылым негіздері пәндері бойынша республикалық олимпиаданың қалалық кезеңі

Оқушының аты-жөні Пәні  Марапаты Мұғалімі
1 Наурызғали Динара Төлепқызы 11 «А»-класс Математика ІІІ орын Алишева Анаргүл Әкімгерейқызы
2 Серғазина Перизат Мейрамбекқызы 11 «Ә»-класс География Мақтау қағазы Бахрадинова Арайлым Әлиқызы
3 Кужениязова Асем Амантайқызы 11 «Ә»-класс Қазақстан тарихы Мақтау қағазы Қоңырбаева Гүлсім Тоқтасынқызы

Дарынды түлектердің әр түрлі шығармашылық байқаулардағы жетістіктері

Оқушының аты-жөні Пәні Жетістігі Мұғалімі
1 Молдағалиева Аида Асылбековна 11 «А»-класс технология ҚР Кіші ғылым Академиясының ХІХ Облыстық ғылыми-тәжірибелік конференциясы ІІ орын Былғарина Әлия Айбековна
2 Шаймерден Айнұр Шаймерденқызы 11 «Ә»-класс Қазақ тілі мен әдебиеті Облыстық «І.Жансүгіров оқулары» қалалық кезеңі ІІ орын. «Отты жылдарға арналған шығармалардағы сұрапыл соғыс бейнесі» қалалық шығармалар байқауы ІІІ орын Жұмабаева Гүлхан Өмірзаққызы
3 Қасенов Қасымхан Қасенұлы Қазақ тілі мен әдебиеті «Мұқағали – мәңгілік ғұмыр» атты көркемсөз оқу шеберлері  қалалық байқауы Алғыс хат Жұмабаева Гүлхан Өмірзаққызы
4 Мижанова Құндыз Көбегенқызы 11 «Ә»-класс физика Жоғарғы оқу орнындағы физика  пәнінен қалалық олимпиада (Қазақ-орыс халықаралық  университеті)  І орын. Физика пәнінен қалалық «Квант» турнирі ІІІ орын Мазинова Анаргүл Жалғасбайқызы
5 Амантаев Дастан Төралыұлы 11 «Ә»-класс химия Жоғарғы оқу орнындағы химия  пәнінен қалалық олимпиада (Қазақ-орыс халықаралық  университеті)  І орын Рахманқұлова Гүлмира Сакенқызы
6 Шамшадинов Мирас 11 «А»-класс Математика Жоғарғы оқу орнындағы математика  пәнінен қалалық олимпиада (Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті) ІІ орын Алишева Анаргүл Әкімгерейқызы
7 Иманғазин Ғалымжан Ерланұлы  11 «Ә»-класс Информатика Жоғарғы оқу орнындағы информатика  пәнінен қалалық олимпиада (Қазақ-орыс халықаралық  университеті) ІІ орын Отаров Дарын  Тельманұлы
8 Наурызғали Динара Төлепқызы 11 «А»-класс Математика Жоғарғы оқу орнындағы математика  пәнінен қалалық олимпиада (Қазақ-орыс халықаралық  университеті) ІІ орын

 

Алишева Анаргүл Әкімгерейқызы
9 Наурызғали Дияр Төлепұлы 11 «А»-класс Информатика

 

 

Биология

Жоғарғы оқу орнындағы информатика  пәнінен қалалық олимпиада (Қазақ-орыс халықаралық  университеті ) ІІ орын. 

«Бейбіт өмірдегі атом саласының экологиялық мәселелері» қалалық презентация байқауы Мақтау қағазы

Отаров Дарын  Тельманұлы

 

 

Кушелекова Бақыт Берденқызы

10 Мыңбаев Асылбек

Жангелдіұлы 11 «А»-класс

Математика Жоғарғы оқу орнындағы математика  пәнінен қалалық олимпиада (Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті)     ІІІ орын Алишева Анаргүл Әкімгерейқызы
11 Қосбаев Алишер Мырзаятұлы 11 «Ә»-класс Математика Жоғарғы оқу орнындағы математика  пәнінен қалалық олимпиада (Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті) ІІ орын Шәмішева Назгүл Қаршығақызы
12 Карамурзин Марат Нұрбекханұлы 11 «А»-класс Физика Жоғарғы оқу орнындағы физика  пәнінен қалалық олимпиада (Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті)     ІІІ орын Мазинова Анаргүл Жалғасбайқызы
13 Амангелді Әлібек Ерланұлы 11 «А»-класс Физика Жоғарғы оқу орнындағы физика  пәнінен қалалық олимпиада (Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті) ІІІ орын

Физика пәнінен қалалық «Квант» турнирі І орын

Мазинова Анаргүл Жалғасбайқызы