2015-2016 оқу жылындағы дарынды түлектерінің жетістіктері

Республикалық ғылыми жобалар жарыстарының облыстық кезеңі

Оқушының аты-жөні Секциясы  Марапаты Мұғалімі
1 Нағашыбаева Ақнұр 11 «Б»-класс Қазақ әдебиеті ІІІ орын Төрекешова Венера Нағашыбайқызы
2 Жанасова Жансая 11 «Б» Қазақ әдебиеті ІІ орын Жанқабылова Айгүл Қалмырзақызы
3 Қайырғали Айбол 11 «А»-класс Физика ІІІ орын Мазинова Анаргүл Жалғасбайқызы
4 Сапарова Айсұлу 11 «А»-класс Биология ІІІ орын Кушелекова Бақыт Берденқызы

 Ғылым негіздері пәндері бойынша республикалық олимпиаданың қалалық кезеңі

Оқушының аты-жөні Пәні  Марапаты Мұғалімі
 

1

Нағашыбаева Ақнұр 11 «Б»-класс қазақ тілі мен әдебиеті Мақтау қағазы Төрекешова Венера Нағашыбайқызы
2 Есингельдина Томирис 11 «Б»-класс Қазақстан тарихы ІІІ орын Шахарова Айгүл Төлеуғалиқызы
3 Исатаев Сұлтан 11 «Б»-класс Математика Мақтау қағазы Үсенова Әлия Сағынайқызы
4 Жақсылық Аяжан 11 «Ә»-класс Физика Мақтау қағазы Мазинова Анаргүл Жалғасбайқызы

Ғылым негіздері пәндері бойынша республикалық олимпиаданың облыстық кезеңі

Оқушының аты-жөні Пәні  Марапаты Мұғалімі
1 Есингельдина Томирис 11 «Б»-класс Қазақстан тарихы сертификат Шахарова Айгүл Төлеуғалиқызы

Дарынды түлектердің әр түрлі шығармашылық байқаулардағы жетістіктері

Оқушының аты-жөні Пәні Жетістігі Мұғалімі
1 Нағашыбаева Ақнұр 11 «Б»-класс

 

Қазақ тілі мен әдебиеті

 

Мемлекеттік тіл-ұлт тірегі» қалалық тіл фестивалі аясындағы көркемсөз оқу шеберлерінің Оралхан Бөкей атындағы қалалық байқау ІІ орын

«Жарқын болашақ» республикалық «КАТЕV» қазақ тілі олимпиадасының «Сөз шеберлері» номинацисы бойынша (қалалық кезең) Мақтау қағазы

Төрекешова Венера Нағашыбайқызы

 

2 Қосбаева Шаттық 11 «В»-класс Қазақ тілі мен әдебиеті «Болашағым өзіңмен туған Отан» республикалық қашықтықтан шығарма байқауы Бас жүлде Тұрғамбаева Сәндігүл Сайлауқызы
3 Жанайдарқызы Айнұр          11 «Ә»-класс Қазақстан тарихы Республикалық қашықтықтан пәндік олимпиада «Қазақстан ұстаздары» қоғамы ІІ, ІІІ орындар Қоңырбаева Гүлсім Тоқтасынқызы
4 Жақсылық Аяжан 11 «Ә»-класс Математика Жоғарғы оқу орнындағы математика және физика пәндерінен қалалық олимпиада (Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті)

ІІ орын

1 жылға 50℅ жеңілдік

Қаржаубаева Маржангүл Олжақызы
5 Сапарова Айсұлу 11 «А»-класс Математика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Қазақ тілі мен әдебиеті

 

 

Химия

 

 

 

Математика

 

 

 

 

 

 

Химия

 

 

Биология

 

 

 

Информатика

Ғылым негіздері пәндері бойынша республикалық олимпиаданың қалалық кезеңі ІІІ орын 2012ж.

 

«Дәл ғылымдар әлемінде» жас математиктер Республикалық фестивалі 3 ауысым бағдарламасы барысында «Арбат фантазиясы» шығармашылық байқауы барысында «Конферансье» байқауы Мақтау қағазы 2013ж.Щучье қ.

 

Облыстық «Жыр жазамын жүрегіммен» атты жас ақындар байқауы ІІІ орын 2014ж.

 

Ғылым негіздері пәндері бойынша республикалық олимпиаданың қалалық кезеңі ІІІ орын 2014ж.

 

Жоғарғы оқу орнындағы математика және физика пәндерінен қалалық олимпиада (Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті) ІІІ орын

1 жылға 25℅ жеңілдік

 

Халықаралық интернет олимпиадасы Мақтау қағазы

 

«Бейбіт өмірдегі атом саласының экологиялық мәселелері» қалалық презентация байқауы ІІІ орын

 

«MS Power Point бағдарламасымен құрылған үздік презентация» қалалық байқауы ІІІ орын

 

 

Жанықұлова Роза Қалматаевна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Губайдуллина Әмина Кеңесқызы

 

 

Кушелеова Бақыт Берденқызы

 

 

Жанықұлова Роза Қалматаевна

 

 

 

 

 

Кушелекова Бақыт Берденқызы

 

 

 

 

 

Жұмағалиева Айнагүл Бекқалиқызы

6 Жақсылық Аяжан 11 «Ә»-класс Физика Президенттік олимпиада (облыстық кезең) Диплом

Квант турнирі (қалалық кезең) ІІ орын

Квант турнирі (облыстық кезең) ІІІ орын

Мазинова Анаргүл Жалғасбайқызы
7 Сұлтанғали Нұрбақыт 11 «Б»-класс Физика Жоғарғы оқу орнындағы физика және биология пәндерінен қалалық олимпиада (С.Бәйішев атындағы Ақтөбе университеті) І орын

1 жылға 75℅ жеңілдік

Мазинова Анаргүл Жалғасбайқызы
8 Исатаев Сұлтан 11 «Б»-класс Физика Жоғарғы оқу орнындағы физика және биология пәндерінен қалалық олимпиада (С.Бәйішев атындағы Ақтөбе университеті) ІІ орын

1 жылға 50℅ жеңілдік

Мазинова Анаргүл Жалғасбайқызы
9 Сайлауов Елдос 11 «Ә»-класс Физика Жоғарғы оқу орнындағы математика және физика пәндерінен қалалық олимпиада (Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті) ІІ орын

1 жылға 50℅ жеңілдік

Мазинова Анаргүл Жалғасбайқызы
10 Есингельдина Гүлзия 11 «Б»-класс Физика Жоғарғы оқу орнындағы математика және физика пәндерінен қалалық олимпиада (Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті) ІІ орын

1 жылға 50℅ жеңілдік

Мазинова Анаргүл Жалғасбайқызы
11 Есингельдина Томирис 11 «Б»-класс Қазақ тілі мен әдебиеті

 

 

 

Химия

«Отты жылдарға арналған шығармалардағы сұрапыл соғыс бейнесі» қалалық шығармалар байқауы

 

ІІІ республикалық «Ясауи» пәндік олимпиадасының ІІ кезеңі (Түркістан қаласы) сертификат

Жанқабылова Айгүл Қалмырзақызы

 

 

Рахманқұлова Гүлмира Сакенқызы

12 Жалмуханова Луиза 11 «А»-класс Қазақ тілі мен әдебиеті Қ.Бітібаева атындағы қазақ тілі мен әдебиеті пәні бойынша республикалық олимпиаданың облыстық кезеңі Мақтау қағазы Төрекешова Венера Нағашыбайқызы