2016-2017 оқу жылындағы дарынды түлектерінің жетістіктері

Республикалық ғылыми жобалар жарыстарының облыстық кезеңі

Оқушының аты-жөні Секциясы  Марапаты Мұғалімі
1 Елукан Доспан                         11 «В»-класс Қазақ әдебиеті ІІІ орын Жанқабылова Айгүл Қалмырзақызы

 

 Ғылым негіздері пәндері бойынша республикалық олимпиаданың қалалық кезеңі

Оқушының аты-жөні Пәні  Марапаты Мұғалімі
1 Бартай Ләйлі Рахымжанқызы

11 «Б»-класс

қазақ тілі мен әдебиеті ІІІ орын Жұмабаева Гүлхан Өмірзаққызы
2 Жақсылық Нұрбақыт Есетқызы

11 «Ә»-класс

Физика ІІІ орын Мазинова Анаргүл Жалғасбайқызы
3 Қуанышбек Бекнұр

Батаниязұлы

11 «Ә»-класс

Математика ІІІ орын Қаржаубаева маржангүл Олжақызы

Ғылым негіздері пәндері бойынша республикалық олимпиаданың облыстық кезеңі

Оқушының аты-жөні Пәні  Марапаты Мұғалімі
1 Қуанышбек Бекнұр

Батаниязұлы

11 «Ә»-класс

Математика ІІ орын Қаржаубаева Маржангүл Олжақызы

Дарынды түлектердің әр түрлі шығармашылық және спорт, ән-би, күй байқауларындағы жетістіктері

Оқушының аты-жөні Пәні Жетістігі Мұғалімі
1 Тобаниязова Амангүл

Тобаниязқызы 11 «А»-класс

 

Орыс тілі мен әдебиеті

 

 

 

 

Тарих

 

 

 

 

Құқық

 

 

 

Құқық

 

 

 

Құқық

 

 

 

 

 

Құқық

 

 

 

 

Құқық

 

 

 

Құқық

 

 

 

Құқық

 

 

 

Құқық

 

 

 

 

Құқық

 

 

 

 

Құқық

 

 

 

Құқық

 

 

 

 

 

 

 

 

Құқық

 

 

 

 

 

Құқық

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Құқық

 

 

 

 

 

Құқық

 

 

 

 

 

 

 

Құқық

 

 

 

 

 

 

 

Құқық

 

 

 

 

 

 

 

Құқық

 

 

 

 

 

Қазақ тілі мен әдебиеті

 

 

 

 

 

2014-2015 о.ж.

Ғылым негіздері пәндері бойынша республикалық олимпиаданың қалалық кезеңі

ІІІ орын, облыстық кезеңі ІІІ орын

 

Республикалық «Ясауитану» білім байқауы Мақтау қағазы

 

 

2015-2016 о.ж.

«Тәуелсіздік мұраты-мәңгілік ел» облыстық пікірсайыс турнирі ІІ орын

 

 

Облыстық «Рухы жоғары халықтың тарихы мәңгілік» пікірсайыс турнирі

ІІ орын

 

 

Жоғарғы оқу орнындағы құқық пәнінен қалалық олимпиада (Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті)

І орын

 

Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік университетінде «Үмітің үзілмесін» атты тұңғыш облыстық қайырымдылық пікірсайыс турнирі

Сертиф.

 

«Қазақстан біріншілігі» атты тұңғыш мектепаралық республикалық пікірсайыс турнирі Сертиф.

 

№56, №51, №53, №40 орта мектептерінде пікірсайыс турнирлері

Алғыс хат

 

 

«Тәуелсіз елім – тұғырың сенің биікте» атты қалалық пікірсайыс турнирі ІІ орын

 

«Жаңа буын 2015» атты Экономика және құқық институтының директор кубогіне арналған республикалық ашық пікірсайыс турнирі І орын

 

«Ерім деген алып ел» атты облыстық ашық пікірсайыс турнирі, «Үздік төреші» номинациясы Сертиф.

 

 

2016-2017 о.ж.

Қалалық  ҚР Тәуелсіздіктің 25 жылдығына арналған дебат

І орын және Кубок

 

Облыстық Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университетінің 50-жылдық мерейтойы және Тәуелсіздігіміздің 25-жылдық мерейтойы аясында «Университет Ректоры кубогіне» арналған пікірсайыс турнирі Алғыс хат

 

Қалалық ҚР Тәуелсіздігінің 25 жыл мерейтойына орай өткізілген «Тәрбие мен білім егіз ұғым» атты қалалық пікірсайыс турнирі

Алғыс хат

 

Ақтөбе облысының әкімі Б.М.Сапарбаевтың кубогі Ақтөбе облысының тілдерді дамыту басқармасының мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде «Қазақстандық бірегейлік пен бірлікті нығайту және дамыту» тақырыбы бойынша қалалық пікірсайыс турнирі Сертификат

 

55 пікірсайыс чемпиондарының бір жол толу құрметіне ұйымдастырылған «Бүгін бізге 1 жыл» атты пікірсайыс турнирі, «Сапфир» фракциясы  ІІІ орын

 

«Болашаққа 25 қадам» атты мерекелік науқаны аясында «Қазақстан біріншілігі» атты  тұңғыш мектепаралық республикалық пікірсайыс турнирі, «Хан тәңірі» фракциясы Сертификат

 

Қалалық ҚР Тәуелсіздігінің 25 жыл мерейтойына орай мектеп оқушылары арасындағы        «Тәуелсіздік-ар-намысым, мақтанышым» атты қалалық пікірсайыс турнирі, «Феномен фракциясы» І орын және кубок

 

Қалалық Кеңес Одағының Батыры Бауыржан Момышұлына арналған «Қалдырған ізің мәңгілік» атты мектеп оқушылары арасындағы пікірсайыс турнирі «Арландар» лигасы бойынша «Феномен» фракциясы І орын

 

Қалалық «ЕХРО-2017» халықаралық көрмесін қолдау мақсатында «Болашақ энергиясы» атты пікірсайыс турнирі, «IDEA» фракциясы ІІІ орын

 

Жоғарғы оқу орнындағы қазақ тілі мен әдебиеті  пәндерінен қалалық олимпиада (С.Бәйішев атындағы Ақтөбе университеті) І орын

1 жылға 75℅ жеңілдік

 

Үсенова Несібелі Әділқызы

 

 

 

 

Бекниязова Эльмира Мұсақызы

 

 

Бекниязова Эльмира

Мұсақызы

 

Бекниязова Эльмира

Мұсақызы

 

Бекниязова Эльмира

Мұсақызы

 

 

 

Бекниязова Эльмира

Мұсақызы

 

 

Бекниязова Эльмира

Мұсақызы

 

Бекниязова Эльмира

Мұсақызы

 

Бекниязова

Эльмира

Мұсақызы

 

Бекниязова Эльмира

Мұсақызы

 

 

Бекниязова Эльмира

Мұсақызы

 

 

Бекниязова Эльмира

Мұсақызы

 

Бекниязова Эльмира

Мұсақызы

 

 

 

 

 

 

Бекниязова Эльмира

Мұсақызы

 

 

 

Бекниязова Эльмира

Мұсақызы

 

 

 

 

 

 

 

Бекниязова Эльмира

Мұсақызы

 

 

 

Бекниязова Эльмира

Мұсақызы

 

 

 

 

 

Бекниязова Эльмира

Мұсақызы

 

 

 

 

 

Бекниязова Эльмира

Мұсақызы

 

 

 

 

 

Бекниязова Эльмира

Мұсақызы

 

 

 

Рахметова Индира Темірбекқызы

2 Казиханова Анара Серикқалиқызы                      11 «А»

 

 

 

Құқық

 

 

 

 

Құқық

 

 

Құқық

 

 

 

Құқық

 

 

 

 

Құқық

 

 

Құқық

 

 

 

 

Құқық

 

 

 

 

 

Құқық

2015-2016 о.ж.

Арнаулы оқу орнындағы облыстық ашық пікірсайыс турнирі (Ақтөбе политехникалық колледжі) ІІ орын, сертиф.50℅

 

«Тәуелсіздік мұраты-мәңгілік ел» облыстық пікірсайыс турнирі сертификат

 

«Тәуелсіз елім – тұғырың сенің биікте» атты қалалық пікірсайыс турнирі сертификат

 

№56, №51, №53, №55, №40, №6 орта мектептерінде пікірсайыс турнирлері

 

 

 

Тәуелсіздік мұраты – мәңгілік ел» атты облыстық пікір-сайыс турнирі

ІІІ орын

 

«Золотое руно» халықаралық байқауы

 

2016-2017 о.ж.

Қалалық ҚР Тәуелсіздігінің 25 жыл мерейтойына орай өткізілген «Тәрбие мен білім егіз ұғым» атты қалалық пікірсайыс турнирі

Алғыс хат

 

Ақтөбе облысының әкімі Б.М.Сапарбаевтың кубогі Ақтөбе облысының тілдерді дамыту басқармасының мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде «Қазақстандық бірегейлік пен бірлікті нығайту және дамыту» тақырыбы бойынша қалалық пікірсайыс турнирі

Сертификат

 

Бекниязова Эльмира Мұсақызы

 

 

Бекниязова Эльмира Мұсақызы

Бекниязова Эльмира Мұсақызы

 

Бекниязова Эльмира Мұсақызы

 

Бекниязова Эльмира Мұсақызы

 

Бекниязова Эльмира Мұсақызы

 

Бекниязова Эльмира Мұсақызы

 

 

 

 

Бекниязова Эльмира Мұсақызы

3  

Бартай Ләйлі Рахымжанқызы 11 «Б»

 

 

 

 

 

 

Тарих

 

 

 

 

 

 

 

 

Қазақ тілі мен әдебиеті

 

 

 

Қазақ тілі мен әдебиеті

 

 

 

 

Қазақ тілі мен әдебиеті

2014-2015 о.ж.

«XXI ғасырдың басындағы діни бастамалардың қайта жаңғыруы мен ұлттық экстремизмнің тарихи-құқықтық аспектісі» тақырыбындағы қалалық ғылыми-тәжірибелік конференциясы ІІІ орын

 

2016-2017 о.ж.

Республикалық «Жас жазушы қауырсыны» атты қашықтықтан  шығармалар байқауы

І орын

 

Қалалық «Ақберен» республикалық байқауының «Шығарма жазу» номинациясы бойынша

Алғыс хат

 

Қалалық «Жарқын болашақ» республикалық «KATEV» қазақ тілі олимпиадасында «Жазушылар» номинациясы бойынша

Алғыс хат

 

Жоғарғы оқу орнындағы қазақ тілі мен әдебиеті пәндерінен қалалық олимпиада (Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті)  ІІ орын

 

 

Бекниязова Эльмира Мұсақызы

 

 

 

 

 

 

Жұмабаева Гүлхан Өмірзаққызы Мақтау қағазы

 

Жұмабаева Гүлхан Өмірзаққызы

 

 

 

Жұмабаева Гүлхан Өмірзаққызы

4 Таубаев Жомарт Хамзаұлы

11 «Ә»

Қазақ тілі мен әдебиеті

 

 

 

 

 

Қазақ тілі мен әдебиеті

 

 

 

Қазақ тілі мен әдебиеті

 

 

Қазақстан тарихы

 

 

Қазақ тілі мен әдебиеті

 

2014-2015 о.ж.

«Ұлы Жеңіс, бір өзіңді жырлаймын» атты жас ақындар мүшәйрасы қалалық кезеңі  Мақтау қағазы

 

2015-2016 о.ж.

Мұқағали Мақатаевтың 85 жылдығына орай «Поэзия, менімен егіз бе едің…» атты көркемсөз оқу шеберлерінің қалалық кезеңі І орын

 

Республикалық қашықтықтан пәндік олимпиада «Қазақстан ұстаздары» қоғамы І орын

 

Республикалық қашықтықтан пәндік олимпиада «Қазақстан ұстаздары» қоғамы ІІ орын

 

2016-2017 о.ж.

Республикалық «І.Жансүгіров оқулары» байқауының қалалық кезеңі ІІІ орын

 

Жұмабаева Гүлхан Өмірзаққызы

 

 

 

 

Төрекешова Венера Нағашыбайқызы

 

 

Төрекешова Венера Нағашыбайқызы

 

Қоңырбаева Гүлсім Тоқтасынқызы

 

 

 

Төрекешова Венера Нағашыбайқызы

 

5 Птимбаева Асель Азатовна 11 «В» Қазақ тілі мен әдебиеті Қалалық «ЭКСПО — 2017» халықаралық көрмесіне негізделген 11-класс оқушылары арасында «Болашақ энергиясы» атты эссе жазу байқауы ІІ орын Жанқабылова Айгүл Қалмырзақызы
6 Жақсылық Нұрбақыт Есетқызы 11 «Ә»

 

 

Қазақ тілі мен әдебиеті

 

 

 

 

 

Физика

 

 

 

 

Қазақ тілі мен әдебиеті

 

 

 

Қазақстан тарихы

 

 

Физика

2014-2015 о.ж.

ҰОС Жеңісінің 70 жылдығы аясында «Отты жылдарға арналған шығармалардағы сұрапыл соғыс бейнесі» қалалық шығармалар байқауы ІІІ орын

 

2015-2016 о.ж.

Ғылым негіздері пәндері бойынша республикалық олимпиаданың қалалық кезеңі

ІІІ орын

 

«Отты жылдарға арналған шығармалардағы сұрапыл соғыс бейнесі» қалалық шығармалар байқауы ІІІ орын

 

Республикалық қашықтық олимпиадасы (КИО) ІІІ орын 2016ж.

 

IV Республикалық  « Ясауи» пәндік олимпиадасы  сертификат

 

Баянова Балзада Абдразаққызы

 

 

 

 

 

Мазинова Анаргүл Жалғасбайқызы

 

 

Баянова Балзада Абдрзаққызы

 

 

 

Қоңырбаева Гүлсім

Тоқтасынқызы

 

Мазинова Анаргүл Жалғасбайқызы

7 Шунаева Диана 11 «В»-класс

 

Қазақ тілі мен әдебиеті

 

 

 

Биология

«Сыбайлас жемқорлыққа жол жоқ» тақырыбындағы шығарма байқауы (облыстық кезең) ІІ орын

 

 

Жоғарғы оқу орнындағы биология пәнінен қалалық олимпиада (С.Бәйішев атындағы Ақтөбе университеті) І орын

1 жылға 75℅ жеңілдік

Рахметова Индира Темірбекқызы

 

 

Тоқтасынова Жұмагүл Кощиевна

8 Сапарова Гүлшат 11 «Ә»-класс Қазақ тілі мен әдебиеті Республикалық қашықтықтан пәндік олимпиада «Қазақстан ұстаздары» қоғамы Баянова Балзада Абдразаққызы
9 Тогузова Ақбаян 11 «Ә»-класс Дүниежүзі тарихы «Золотое руно» халықаралық байқауы ІІІ орын Қоңырбаева Гүлсім Тоқтасынқызы
10 Орынбасаров Жанболат

11 «Ә»-класс

Қазақстан тарихы

 

Спорт

Республикалық қашықтықтан пәндік олимпиада «Қазақстан ұстаздары» қоғамы І орын

Халықаралық «Spring Hopes (Весенние надежды)» дзюдо  турнирі ІІ орын, Мәскеу 2015ж.

Қоңырбаева Гүлсім Тоқтасынқызы
11 Баянтай Меруерт Серікқызы 11 «Б»-класс Спорт Республикалық баскетбол чемпионаты ІІ орын Шымкент 2015ж.

Республикалық баскетбол чемпионаты І орын Қостанай 2015ж.

Республикалық баскетбол чемпионаты «Кубок Казахстана» І орын, «Чемпионат Казахстана» І орын Щучинск 2016ж.

Халықаралық баскетбол чемпионаты     І орын Челябинск 2015ж.

 

12 Салмырзаев Сағи Мұхтарұлы 11 «Б»-класс Спорт Республикалық қол күрес чемпионаты ІІ орын Ақтөбе 01-03.05.2015ж.

Республикалық қол күрес турнирі ІІ орын Қарағанда 14-15.05.2015ж.

13 Орынова Айдана Бейнелеу өнері Республикалық XI Дельфий ойындары «Тарих толқынында» Қазақ хандығының 550 жылдығы қарсаңында Лауреат Астана,2015ж,

Республикалық «Балалар әлемді бейнелейді» конкурсы Дипломант Алматы 2015ж.

Республикалық Шығармашылық академия ҚР ЮНЕСКО клубы І орын Астана 2016ж.

Республикалық XII Дельфий ойындары «Тәуелсіздік-тұғырым» ұлттық құндылықты сақтағаны үшін Диплом, Лауреат Астана 2016ж.

Республикалық Тәуелсіздіктің 25 жылдығына арналған байқау ІІ орын Астана 2016ж.

Халықаралық «Туған жер – алтын бесігім» байқауы ІІ орын Алматы 2015ж

14 Мешітқалиев Айдар Қалабайұлы 11 «А»-класс Спорт Футбол орталықтары мен академияларының 2000 жылы туған жасөспірімдер командалары арасындағы футболдан ҚР-ның біріншілігі, команданың ойыншысы ІІІ орын Астана,Шымкент, Орал,Петропавл, Алматы 2015ж.
15 Жексенбай Диана Аманжолкызы Би

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

География

Халықаралық «На волне Иссик-куля»  конкурсы,  ІІ орын  «Үлгілі Арай» би ансамблі

Қырғызстан, Чолпан ата 2015ж.

Халықаралық «Талант» конкурсы, «Үлгілі Арай» би ансамблі,

ІІІ орын Ресей, Оренбург 2015ж.

Халықаралық «Радуга» конкурсы, «Үлгілі Арай» би ансамблі ,

І орын,  Украина, Сочи 2015ж.

Халықаралық «Дружба» конкурсы, «Үлгілі Арай» би ансамблі

ІІІ орын Ресей, Ащисай  2015ж.

Халықаралық конкурсы, «Үлгілі Арай» би ансамблі ,

ІІ орын Ресей, Самара 2016ж.

 

Жоғарғы оқу орнындағы география пәнінен қалалық олимпиада (С.Бәйішев атындағы Ақтөбе университеті) ІІІ орын

1 жылға 25℅ жеңілдік

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бахрадинова Арайлым Алиевна

17 Жоламан Жұма –Ахмет 11 «В»-класс Фотосурет Қалалық «Қас-қағым сәт» фотосурет байқауы ІІІ орын Еримбетова Розалия Баймұратқызы
18 Қуанышқалиева Нарқыз Азаматқызы 11 «Ә»-класс Спорт Қол күресінен облыстық чемпионат ІІ орын 15-16.05.2015ж.

Қол күресінен облыстық чемпионат ІІ орын 09-11.01.2015ж.

19 Уразметова Лаура Зафаровна

11 «Ә»-класс

Спорт Қол күресінен облыстық чемпионат  І орын 09-11.01.2015ж.
20 Мұхамбетқалиев Алишер Алиевич 11«Ә»-класс Спорт Қол күресінен облыстық чемпионат  ІІІ орын 09-11.01.2015ж.
21 Уалиева Венера 11 «В»-класс Спорт Қол күресінен облыстық чемпионат  ІІІ орын 15-16.05.2015ж.
22 Тоқтарбаева Данияр Русланович 11 «Ә»-класс Физика IV Республикалық  « Ясауи» пәндік олимпиадасы  сертификат Мазинова Анаргүл Жалғасбайқызы
23 Сарсенбаева Алтын Қуандыққызы 11 «Б»-класс Қазақ тілі мен әдебиеті Қалалық «ЭКСПО — 2017» халықаралық көрмесіне негізделген 11-класс оқушылары арасында «Болашақ энергиясы» атты эссе жазу байқауы ІІ орын Жұмабаева Гүлхан Өмірзаққызы
24 Беккулова Индира Асановна Ағылшын IV Республикалық  « Ясауи» пәндік олимпиадасы  сертификат Бураханова Жамиля Бегайдаровна
25 Мұратбаева Аружан  Жантілекқызы                           11 «Ә»-класс Тарих «Арайлы Ақтөбе – туған өлкем» қалалық ғылыми-тәжірибелік конференция І орын Қоңырбаева Гүлсім Тоқтасынқызы
26 Ибраимова Шахноза  Шухратқызы   11 «Б»-класс Қазақ тілі мен әдебиеті «Мың бала» республикалық мәдени-ағартушылық жобасы аясында өткізілген облыстық «Ынтымағы жарасқан туған өлкем» эссе байқауы І орын Жұмабаева Гүлхан Өмірзаққызы
27 Жауынбаева Дана Асылбекқызы 11«Б»-класс География IV Республикалық  « Ясауи» пәндік олимпиадасы  сертификат Бахрадинова Арайлым Алиевна
28 Абдрашитов Дауррашид Асылханович 11 «Б»-класс Тарих IV Республикалық  « Ясауи» пәндік олимпиадасы  сертификат Шахарова Айгүл Төлеуғалиқызы
29 Батырханов Ерлан              11 «Ә»—класс География Жоғарғы оқу орнындағы география пәнінен қалалық олимпиада (С.Бәйішев атындағы Ақтөбе университеті) ІІ орын

1 жылға 50℅ жеңілдік

Бахрадинова Арайлым Алиевна
30 Баранкулова Жанар

Армановна

Ағылшын тілі Қалалық «ЭКСПО — 2017» халықаралық көрмесіне негізделген «Почему я хочу поехать на ЭКСПО -2017» атты эссе жазшығарма байқауы ІІІ орын

IV Республикалық  « Ясауи» пәндік олимпиадасы  сертификат

Бураханова Жамиля Бегайдаровна
31 Әлмұрат Раушангүл Әлмұратқызы Биология Жоғарғы оқу орнындағы география пәнінен қалалық олимпиада (С.Бәйішев атындағы Ақтөбе университеті) ІІІ орын

1 жылға 25℅ жеңілдік

Тоқтасынова Жұмагүл Кощиевна